Samenstelling gemeenteraad

In de gemeenteraad zetelen zeven politieke partijen:

  • N-VA (10),
  • Open VLD (6),
  • sp.a (1),
  • Groen (1),
  • NAP (2),
  • CD&V (1),
  • Vlaams Belang (1),
  • Onafhankelijk (1).

Jan Van der Heyden (N-VA) zit de gemeenteraad voor.

gemeenteraad

Jan Van der Heyden (voorzitter)
Partij:
N-VA
Contact:
Beukenhoflaan 16 - 0473 52 18 00 - jan.van.der.heyden1@telenet.be

Sophie De Wit (burgemeester)
Partij: N-VA
Contact: Kleistraat 129 - 0477 35 33 15 - sophie.dewit@aartselaar.be

Eddy Vermoesen (1e schepen)
Partij: N-VA
Contact: Kardinaal Cardijnlaan 16 - 0478 96 33 99 - eddy.vermoesen@aartselaar.be

Mark Vanhecke (2e schepen)
Partij: N-VA
Contact: Kapellestraat 2B - 0470 77 10 11 - mark.vanhecke@aartselaar.be

Bart Lambrecht (3e schepen)
Partij: N-VA
Contact: Adriaan Sanderslei 20 B 2 - 0474 30 11 86 - bart.lambrecht@aartselaar.be

René Lauwers (4e schepen)
Partij: Groen
Contact: Filip de Pillecijnlaan 7 - 0471 22 56 62 - rene.lauwers@aartselaar.be

Willy Hameau (5e schepen)
Partij: sp.a
Contact: Frits van den Berghelaan 70 - 0479 35 06 41 - willy.hameau@aartselaar.be

Glenn Anné
Partij:
Open VLD
Contact:
Kontichsesteenweg 18 - 0477 19 17 40 - glenn.anne-wandelaer@pandora.be

Anouk Beels
Partij:
N-VA
Contact:
Neerhof 3 - 0477 28 11 22 - anouk.beels@telenet.be 

Walter De Bie
Partij:
Onafhankelijke
Contact:
Leugstraat 239 - 0485 97 08 96 - walter.de.bie2@telenet.be

Paula De Leeuw
Partij:
N-VA
Contact:
Swaeneleike 15 - 0472 81 40 45 - pauladeleeuw@telenet.be

Rudy Siebens
Partij:
NAP
Contact:
Adriaan Sanderslei 13 B2 - 0474 37 74 90 - rudy.siebens@telenet.be

Nadine Francus
Partij:
Open VLD
Contact:
Kapellestraat 155 - 0475 57 67 97 - nadinefrancus@telenet.be

Jan Guns
Partij:
Open VLD
Contact:
Reetsesteenweg 20 - 0473 99 95 98 - janguns@telenet.be

Blondje Joosten
Partij:
N-VA
Contact:
Ysselaarlaan 67 - 0479 82 96 20 - blondje.joosten@gmail.com

Annick Luyten
Partij:
Open VLD
Contact:
Nieuwstraat 21 - 0485 51 54 36 - dfiermans@pandora.be

Rita Ceulemans
Partij:
Vlaams Belang
Contact:
John F. Kennedylaan 31 - r_ceulemans@hotmail.com

Jos Mertens
Partij:
N-VA
Contact:
Azalealaan 25 - 0476 54 92 56 - j.c.mertens@telenet.be

Mia Moortgat
Partij:
CD&V
Contact:
Adriaan Sanderslei 11 - 0486 45 20 02 - mia.moortgat@telenet.be

Marijke Vandebroeck
Partij:
Open VLD
Contact:
Groenenhoek 134 - 0473 84 00 07 - marijke.vandebroeck@origo.be

Rudy Van Onckelen
Partij: Open VLD
Contact:
Helststraat 39 - 0471 49 27 32 -  rudolf.van.onckelen@telenet.be

Anne Van Ruyssevelt
Partij:
N-VA
Contact:
Jan Blockxlaan 74 - 0479 71 05 74 - anne.vanruyssevelt@skynet.be

Kris Wils
Partij:
NAP
Contact:
Kardinaal Cardijnlaan 34 A1 - 0473 97 00 99 - kris.wils@hotmail.com

Luc Van Limbergen (gemeentesecretaris)
Contact: Baron van Ertbornstraat 1 - 0495 30 33 51 - luc.vanlimbergen@aartselaar.be

Hilde Heyman (N-VA) - OCMW voorzitter en 6e schepen maakt GEEN deel uit van de gemeenteraad.

Contactinformatie