Aartselaar

11 juli-viering

Gratis toegang. Inschrijven verplicht vóór 7 juli 2026

Op vrijdag 11 juli vieren we samen Vlaanderen Feest! in het prachtige kasteel Cleydael. Een gezellige zomeravond waar muziek, sfeer en samenzijn centraal staan.

Vanaf 18.45 uur openen de deuren en kan je genieten van de unieke setting van het kasteeldomein. Om 19 uur verwelkomt burgemeester Sophie De Wit iedereen officieel, gevolgd door de samenzang van de Vlaamse Leeuw.

Daarna zorgt Degte vanaf 19.15 uur voor de muzikale sfeer. Danny, Bart en Luc, beter bekend als Arnout, Bard en Luca, brengen een warm en sfeervol optreden vol lokaal talent van eigen bodem.

Vanaf 20 uur schuiven we gezellig aan voor een receptie in het sfeervolle decor van kasteel Cleydael. De ideale gelegenheid om bij te praten, mensen te ontmoeten en samen te genieten van een heerlijke zomeravond.

Een ontspannen avond vol muziek, gezelligheid en verbondenheid. Helemaal zoals Vlaanderen Feest! hoort te zijn.

Programma

  • 18:45 Deuren open
  • 19:00 Verwelkoming door burgemeester Sophie De Wit met aansluitend samenzang van de Vlaamse Leeuw
  • 19:15 Optreden van Degte
  • 20:00 Receptie
  • 21:00 Einde
Naar top